pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022 Yazarı admin 0

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde durum almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) dubara içre tuzakışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş muktedir olmak o denli emeksiz bileğildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden işlem bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin evet da oyunda elan şu denli silah gücü kabil hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu elan sağlıklı oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere durum verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde durum yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde durum yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok taalluk gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen dubara bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu model hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin daim yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her devran bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum yer duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda durum yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek lafız kabil görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kullanmak yahut bir nesneyi nişan kullanmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir emekin kendiliğinden olarak bünyelması anlamına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al