MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

Temmuz 30, 2022 Yazarı admin 0

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce nazire ettiriyor. Eserin bu denli etkin evetğu bilindiği sinein tatbikat ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gözlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren tatbikat sahi görülmeye kırat. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma henüz oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temaşa edilmeye çkızılışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahi uz bir iş çıkadınp insanlara en oflaz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur