Heets Fiyat

Nisan 12, 2023 Yazarı admin 0

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman konum aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma alışverişlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan eşhas ciğerin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek ciğerin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kebir duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışkatilklarını tebdil etmek ve insanların daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets yollamak ciğerin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets tasarrufı ciğerin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek ciğerin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets tasarrufı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öbür duman ürünleri kabil bağımlılık gestaltcı olabileceği konusunda ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Temelı dirlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve öbür dirlik problemlerine niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas ciğerin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.