Halı Alışverişi İçin Doğru Adres

Nisan 26, 2023 Yazarı admin 0

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak derunin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar başkaca güvenlik açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar derunin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hassaten halılar seda yalıtımı da sağlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağdaş tasarımlar ve ürün standartları ile reis markalar arasında dünya almaktadır. Koleksiyonlarında natürel elyaflardan kuruluşlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları dünya almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri münasip yükselmek fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te mevcut bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham saha teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde gelişmiş oluşum teknikleri ve güçlü güzel duyu yapı denli üstün gereç kalitesi de öne çıkıyor. Saf bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik haiz halı modelleri de bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından yapılan natürel elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks aya üstüne dokunmuş 100% natürel bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbirliı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, seda emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu mefkûre bir zemin kaplama malzemesi yapar.

Sanat halı, hayat alanlarının tasar çizimını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun kapalı ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize renk ve tüvanalık katmanın yerı aralık zemindeki sesleri de emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, hayatın her sahaında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda nitelikli ürünleri ile kullanıcıların her mevsim beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar görüntü etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.