Entegre Dünyası

Nisan 6, 2023 Yazarı admin 0

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının kat yapıu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik dalünde faaliyet göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birçok elektronik birlikteşatır, entegre fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını ötümlü olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası muhtevain berenarı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve kompetan bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve düz görev döndürmek muhtevain çhileışmaktadır. Başkaca, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası bindi ve yol servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar ortada konum almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına makul çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/