Antalya Kürtaj Fiyatları

Eylül 26, 2022 Yazarı admin 0

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir kıta değil ansızın zait hekimin izinı gerekir ve dirimlik yerleşmiş raporuna icap duyulur. Hamilelik boyunca takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da duygu ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kazıma (otama lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma maslahatlemi sırasında Genel anestezi evet da Dernekevi anestezi uygulanır. şahıs Genel anesteziye alınacak ise iş öncesi 4 vakit kadar oral alımı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kazıma örgülır. Yalnızca kişinin geçmişte yaptırmış olduğu kürtajları varsa evet da olağan doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi anestezi örgülabilir. Dernekevi anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) reçete ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) örgüsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman kadar sürer. Dernekevi anestezi ile 15 zaman kadar, Genel anestezi ile 30 zaman kadar sonrasında koca soy vasatına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim aracılığıyla çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında koca Muayene lakinçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi bakımından yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ait bu iş yalnızca kanayaklı doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hastalanmış arasında nihan kalmaktadır. Gebede önemlice bir illet bulunan ise ve yüklü kalma durumu koca muhtevain risk oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (otama lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları